555201-2026 - Ergebnis
Tschechien – Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung – Motolské onkologické centrum – Vyplachovače podložních mís
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMotolské onkologické centrum – Vyplachovače podložních mís
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka vyplachovačů podložních mís (dále a výše jen „přístroj“) včetně příslušenství pro potřeby Motolského onkologického centra FNMH.
Interne Kennung78/VZ/2026/AM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelVyplachovač podložních mís menší 4 ks
Interne Kennung78/VZ/2026/AM/1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku vyplývajícího ze smlouvy o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem. Předmětem vyhrazeného závazku je inflační doložka. Podrobnosti jsou stanoveny v závazném vzoru smlouvy o dílo, který tvoří přílohu č. 5 zadávací dokumentace.
LosLOT-0002