2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konsultacje specjalistyczne z zakresu psychologii lotniczej dla potrzeb orzekania przez Centralną Wojskową Komisję Lekarską w Warszawie w latach 2025 - 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są konsultacje specjalistyczne z zakresu psychologii lotniczej w trybie odwoławczym dla potrzeb orzekania przez Centralną Wojskową Komisję Lekarską w Warszawie w latach 2025 - 2026. Kod CPV- 85120000-6 Usługi medyczne i podobne. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w załączniku nr 3.1 do Zaproszenia do składania ofert stanowiącym wykaz wymaganych konsultacji specjalistycznych.
Interne Kennung: 57/2025/Z/SŁ.ZDR.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001