See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzedaży i dostarczania międzynarodowych biletów lotniczych dla Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedaży i dostarczania międzynarodowych biletów lotniczych dla Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie: dla pracowników Zamawiającego i zaproszonych gości. 2. Szczegółowy zakres, warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały we wzorze umowy (dalej „wzór umowy”), stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega, że minimalna wielkość świadczenia stron będzie wynosić 50 % maksymalnego wynagrodzenia brutto określonego w § 5 ust. 1 wzoru umowy, a z tego tytułu Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. 4. Umowa zawarta zostanie do wysokości środków przeznaczonych przez Zamawiającego w sposób, o którym mowa w art. 222 ust. 4 Ustawy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ACOZ.25.1.12.2026