See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa, montaż pierwszego wyposażenia dla Apteki Szpitalnej w ramach zadania pn.: "Przebudowa i adaptacja części pomieszczeń Apteki Szpitalnej na potrzeby Pracowni Leków Jałowych - etap II"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup, dostawa, montaż pierwszego wyposaże-nia dla Apteki Szpitalnej w ramach zadania pn.: "Przebudowa i adaptacja części pomieszczeń Apteki Szpitalnej na potrzeby Pracowni Leków Jałowych - etap II" w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy – Formularz asortymentowo-cenowy, Załącznikiem nr 2 do SWZ i umowy – Zestawienie wa-runków, parametrów granicznych, które stanowią integralną część SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 426088-2026
Interne Kennung: MSS-DN-ZPP-26-17/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 38652100 Vorführgeräte, 38653400 Leinwände, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 33186200 Wärmebad für Blut und Flüssigkeiten, 38510000 Mikroskope, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 33112200 Ultraschallanlage, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 33100000 Medizinische Geräte, 38310000 Präzisionswaagen, 39711130 Kühlschränke, 30232100 Drucker und Plotter, 42994230 Laminiergeräte, 39721000 Koch- oder Heizgeräte für den Haushalt, 38414000 Hygrometer, 38412000 Thermometer, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Część 1 – fotel biurowy obrotowy, kosz biurowy, krzesło konferencyjne, krzesło socjalne, fotel biurowy/kubełkowy, biurko z półką na klawiaturę, kontener mobilny do biurka, szafa biurowa dwudrzwiowa zamknięta, szafa biurowa otwarta, stół roboczy, biurko narożne z kontenerkiem, sofa dwuosobowa, stolik kawowy, komoda, stół socjalny, stół biurowy, szafka wisząca zamknięta nad biurkiem - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Interne Kennung: Część 1 – fotel biurowy obrotowy, kosz biurowy, krzesło konferencyjne, krzesło socjalne, fotel biurowy/kubełkowy, biurko z półką na klawiaturę, kontener mobilny do biurka, szafa biurowa dwudrzwiowa zamknięta, szafa biurowa otwarta, stół roboczy, biurko narożne z kontenerkiem, sofa dwuosobowa, stolik kawowy, komoda, stół socjalny, stół biurowy, szafka wisząca zamknięta nad biurkiem.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Część 2 - Komora z rusztem, paleta aluminiowa, szafa ognioodporna na odczynniki niebezpieczne, wózek, wózek laboratoryjny, wózek laboratoryjny transportowy, wózek modułowy na leki, kosz na odpady automatyczny z automatycznym zamknięciem odpadów, ławka szatniowa 120 cm, wózek z roletą, regał transportowy na kółkach, stół roboczy, blat roboczy z zabudową dolną na wymiar 260 cm/ sterylizatornia, szafa dwudrzwiowa/ zmywalnia, zabudowa na wymiar w kształcie litery U z blatem roboczym 780 cm/zmywalnia/, regał magazynowy/ magazyn środków łatwopalnych/, zabudowa z blatem roboczym ze stali nierdzewnej na wymiar 340x60x90 cm /receptura jałowa, Szafa dwudrzwiowa 80 cm /receptura jałowa- śluza, Regał magazynowy, Stół roboczy na wymiar ok 195cm, Stół roboczy na wymiar w kształcie litery L 152 cm, stolik pomocniczy ze stali nierdzewnej, stół roboczy z półką pośrednią 160 cm, stołek ze stali nierdzewnej, regał ze stali nierdzewnej, regł koszykowy ze stali, stół roboczy na wymiar ok 185 cm, stół roboczy na wymiar ok 160 cm, wózek kosz na brudną odzież laboratoryjną i odpady, kosz do segregacji odpadów, wieszak na fartuchy - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Interne Kennung: Część 2 - Komora z rusztem, paleta aluminiowa, szafa ognioodporna na odczynniki niebezpieczne, wózek, wózek laboratoryjny, wózek laboratoryjny transportowy, wózek modułowy na leki, kosz na odpady automatyczny z automatycznym zamknięciem odpadów, ławka szatniowa 120 cm, wózek z roletą, regał transportowy na kółkach, stół roboczy, blat roboczy z zabudową dolną na wymiar 260 cm/ sterylizatornia, szafa dwudrzwiowa/ zmywalnia, zabudowa na wymiar w kształcie litery U z blatem roboczym 780 cm/zmywalnia/, regał magazynowy/ magazyn środków łatwopalnych/, zabudowa z blatem roboczym ze stali nierdzewnej na wymiar 340x60x90 cm /receptura jałowa, Szafa dwudrzwiowa 80 cm /receptura jałowa- śluza, Regał magazynowy, Stół roboczy na wymiar ok 195cm, Stół roboczy na wymiar w kształcie litery L 152 cm, stolik pomocniczy ze stali nierdzewnej, stół roboczy z półką pośrednią 160 cm, stołek ze stali nierdzewnej, regał ze stali nierdzewnej, regł koszykowy ze stali, stół roboczy na wymiar ok 185 cm, stół roboczy na wymir ok 160 cm, wózek kosz na brudną odzież laboratoryjną i odpady, kosz do segregacji odpadów, wieszak na fartuchy
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Część 3 – Projektor z ekranem projekcyjnym, urządzenie do laminowania, zestaw komputerowy, drukarka do etykiet, drukarka czarno-biała- zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Interne Kennung: Część 3 – Projektor z ekranem projekcyjnym, urządzenie do laminowania, zestaw komputerowy, drukarka do etykiet, drukarka czarno-biała
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Część 4 – nastawna kuchenka elektryczna 2 palnikowa, wózek porządkowy, chłodziarka wysoka, termometr MIN/MAX z alarmem dźwiękowym – wzorcowany PCA, lodówka laboratoryjna, regał medyczny z półkami + roleta, higrotermometr elektroniczny, higrotermometr elektroniczny – wzorcowany PCA, rejestrator temperatury i wilgotności bezprzewodowy, dystrybutor rękawów foliowo-papierowych, fotel laboratoryjny, mata dekontaminacyjna, zgrzewarka do pakietów papierowo-foliowych. - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Interne Kennung: Część 4 – nastawna kuchenka elektryczna 2 palnikowa, wózek porządkowy, chłodziarka wysoka, termometr MIN/MAX z alarmem dźwiękowym – wzorcowany PCA, lodówka laboratoryjna, regał medyczny z półkami + roleta, higrotermometr elektroniczny, higrotermometr elektroniczny – wzorcowany PCA, rejestrator temperatury i wilgotności bezprzewodowy, dystrybutor rękawów foliowo-papierowych, fotel laboratoryjny, mata dekontaminacyjna, zgrzewarka do pakietów papierowo-foliowych.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Część 5 - dygestorium nablatowe wraz z wyposażeniem, regał apteczny, szafa przeszklona dwudrzwiowa/ receptura niejałowa, blat roboczy z zabudową dolną na stelażu/ receptura niejałowa, zabudowa z blatem roboczym 580 cm z nadstawką/ receptura niejałowa, biurko komora przyjęć, regał magazynowy/ pomieszczenie porządkowe, regał magazynowy/ magazyny lekowe/komora przyjęć i magazyn płynów, regał magazynowy/magazyny.
Interne Kennung: Część 5 - dygestorium nablatowe wraz z wyposażeniem, regał apteczny, szafa przeszklona dwudrzwiowa/ receptura niejałowa, blat roboczy z zabudową dolną na stelażu/ receptura niejałowa, zabudowa z blatem roboczym 580 cm z nadstawką/ receptura niejałowa, biurko komora przyjęć, regał magazynowy/ pomieszczenie porządkowe, regał magazynowy/ magazyny lekowe/komora przyjęć i magazyn płynów, regał magazynowy/magazyny.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Część 6 – waga precyzyjna z kalibracją.
Interne Kennung: Część 6 – waga precyzyjna z kalibracją
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Część 7 – kolektory danych zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Interne Kennung: Część 7 – kolektory danych
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Część 8 - zabudowa meblowa na wymiar – Izba Ekspedycyjna/B.02/, zabudowa biurowa na wymiar – pomieszczenie administracyjne/B.16, zabudowa meblowa dolna socjalny, zabudowa meblowa górna, zmywarka podblatowa - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Interne Kennung: Część 8 - zabudowa meblowa na wymiar – Izba Ekspedycyjna/B.02/, zabudowa biurowa na wymiar – pomieszczenie administracyjne/B.16, zabudowa meblowa dolna socjalny, zabudowa meblowa górna, zmywarka podblatowa.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: Część 9 – Aparat USG - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Interne Kennung: Część 9 – Aparat USG
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: Część 10 – Cytowirówka - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Interne Kennung: Część 10 – Cytowirówka
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: Część 11 – Mikroskop - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Interne Kennung: Część 11 – Mikroskop
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: Część 12 – Cieplarka - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Interne Kennung: Część 12 – Cieplarka