See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZVAJANJE STORITEV ZIMSKE SLUŽBE IN DOBAVO MORSKE SOLI ZA POSIP CEST
Beschreibung: Izvajanje storitev zimske službe in dobavo morske soli za posip cest za obdobje 1.9.2026-31.8.2029
Interne Kennung: JN-76400
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SKLOP A
Beschreibung: Izvajanje storitev zimske službe na cestnih odsekih: Podkrnica-Mošenik- Sava; Vače - Potok-Podbukovje -Rovišče; Babca - Sv. gora itd.. kot izhaja iz obrazca 2a razpisne dokumentacije
Interne Kennung: 525451
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Los: LOT-0002
Titel: SKLOP B
Beschreibung: Izvajanje storitev zimske službe cestni odsek:Dobrljevo – Volčje jame -Prvine; Lovska koča – Volčje jame – odcep Limovce,itd.. kot izhaja iz obrazca 2b razpisne dokumentacije
Interne Kennung: 525452
Los: LOT-0003
Titel: SKLOP C
Beschreibung: Izvajanje storitev zimske službe -cestni odsek: Izlake – Čemšenik; Podkraj -Rančigaj-Krače -Ravne; Šemnik -Rančigaj; Briše-Medija-Borje; Žvarulje-Medija itd.. kot izhaja iz obrazca 2c razpisne dokumentacije
Interne Kennung: 525453
Los: LOT-0004
Titel: SKLOP D
Beschreibung: Izvajanje storitev zimske službe cestni odsek: Loke pri Zagorju -Pušave; Kisovec- Velhemini; Spodnje Izlake-Pušave-Gamberk; Zagorje-Čolnišče-Brezovica-Sveta gora-Viderga; Brezovica-Tirna,itd.. kot izhaja iz obrazca 2d razpisne dokumentacije
Interne Kennung: 525454
Los: LOT-0005
Titel: SKLOP E
Beschreibung: Izvajanje storitev zimske službe - cestni odsek: Siporeks-Strahovlje-Šemnik; Strahovlje-Pavelk; Strahovlje-Marela; Razpotje-Kolovrat-Orehovica, itd.. kot izhaja iz obrazca 2e razpisne dokumentacije
Interne Kennung: 525455
Los: LOT-0006
Titel: SKLOP F
Beschreibung: Izvajanje storitev zimske službe - cestni odsek: Jesenovo-Vrhe,itd.. kot izhaja iz obrazca 2f razpisne dokumentacije
Interne Kennung: 525456
Los: LOT-0007
Titel: SKLOP G
Beschreibung: Izvajanje storitev zimske službe cestni odsek: Podkum-Borovak-Mali Kum; Sopota- Osredek-Padež; Renke-odcep za Konjšico-Klenovik-Podkum, itd.. kot izhaja iz obrazca 2g razpisne dokumentacije
Interne Kennung: 525457
Los: LOT-0008
Titel: SKLOP H
Beschreibung: Izvajanje storitev zimske službe cestni odsek: Kandrše- Peške Kandrše-Dolgo brdo-Mlinše; Vidrga-Peške Kandrše; Žvarulje-Medija, itd.. kot izhaja iz obrazca 2h razpisne dokumentacije
Interne Kennung: 525458
Los: LOT-0009
Titel: SKLOP I
Beschreibung: Izvajanje storitev zimske službe cestni odsek: Potoška vas -Polana-Pečnik; Pločnik Skrinjar-Kotredež; Gamberk-Zaloka; Tesen-Zgornje Zavine-Gamberk; Pločnik na območju AP v Čemšeniku, itd.. kot izhaja iz obrazca 2i razpisne dokumentacije
Interne Kennung: 525459
Los: LOT-0010
Titel: SKLOP J
Beschreibung: Izvajanje storitev zimske službe cestni odsek: Završje-Zgornji Šklendrovec, Renke-odcep za Konjšico-Klenovik-Podkum; Šklendrovec-Boriče-Rodež-Klenovik, itd.. kot izhaja iz obrazca 2J razpisne dokumentacije
Interne Kennung: 525460
Los: LOT-0011
Titel: SKLOP K
Beschreibung: dobava blaga - morska sol
Interne Kennung: 525461
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz