555273-2026 - Ergebnis
Rumänien – Bauleistungen im Hochbau – Execuție lucrări la obiectivul de investiție: ”Consolidare, reabilitare energetică și lucrări auxiliare la clădirea 45-399-01 Tecuci, aparținând I.J.J. Galați”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Execuție lucrări la obiectivul de investiție: ”Consolidare, reabilitare energetică și lucrări auxiliare la clădirea 45-399-01 Tecuci, aparținând I.J.J. Galați”
Beschreibung: Contractul are ca scop Execuție lucrări la obiectivul de investiție: “Consolidare, reabilitare energetica si lucrari auxiliare la cladirea 45-399-01 Tecuci, apartinand I.J.J. Galati”, iar descrierea lucrarilor se regaseste in documentatia de atribuire. Execuția lucrărilor de construcții se va realiza într-un termen de maximum 12 luni calendaristice, calculate de la data emiterii ordinului de începere a lucrărilor. Durata efectivă de execuție va fi cea asumată prin oferta tehnică a operatorului economic desemnat câștigător
Interne Kennung: Numărul 5 din Planul Anual de Achiziții Publice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Contractul are ca scop execuție lucrări la obiectiv de investiții: “Consolidare, reabilitare energetică și lucrări auxiliare la clădirea 45-399-01 Tecuci, aparținând I.J.J. Galați”, iar descrierea lucrărilor se regăsește în documentația de atribuire.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten