See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 1387K relacji Siepietnica – Lubaszowa z podziałem na części” - cz. XV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 1387K relacji Siepietnica – Lubaszowa z podziałem na części” - Część 15 - ODC XV - w km: 27+997,00 – 28+240,00 gm. Tuchów wraz z przebudową tarczy skrzyżowania z DW 977 zgodnie z PFU.
Interne Kennung: ZP.271.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 1387K relacji Siepietnica – Lubaszowa z podziałem na części”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 1387K relacji Siepietnica – Lubaszowa z podziałem na części” -Część 15 - ODC XV - w km: 27+997,00 – 28+240,00 gm. Tuchów wraz z przebudową tarczy skrzyżowania z DW 977 zgodnie z PFU