See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie kampanii świadomościowej w ramach projektu „Opolskie Gościnne – Wsparcie integracji społecznej obywateli państw trzecich”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kampanii świadomościowej na potrzeby projektu „Opolskie gościnne - Wsparcie integracji społecznej obywateli państw trzecich” w ramach Funduszy Europejskich działanie 6.4 Wspieranie integracji społeczno-gospodarczej państw trzecich, dotyczącej promowania województwa opolskiego, jako województwa gościnnego wobec cudzoziemców spoza Unii Europejskiej, budowania pozytywnych relacji między mieszkańcami regionu a cudzoziemcami oraz zachęcanie cudzoziemców do aktywizacji na opolskim rynku pracy jak i rozpoczęcia nauki. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 383178-2025
Vorherige Bekanntmachung: 287254-2025
Vorherige Bekanntmachung: 355036-2025
Vorherige Bekanntmachung: 367338-2025
Interne Kennung: NO.3310.3.2025.PW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79341000 Werbedienste, 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001