2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení dvou cisternových "sólo" vozidel
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření smlouvy s jedním účastníkem na dodávku dvou (2) nových, nepoužitých a i jinak nerepasovaných automobilových cisternových cisternových sólo vozidel LGBF s hydraulickým čerpadlem a „malovýdejem“ PHM, určených pro zajištění přepravy hořlavých kapalin (současných kapalných motorových paliv, včetně biopaliv) třídy 3 dle dohody ADR, jak vyplývá ze zadávací dokumentace a jejích příloh, zejména č. 3 – Technický popis cisternových sólo vozidel, kde je uvedena specifikace cisternové nástavby a technické parametry.
Interne Kennung: 002/26/OCN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34133110 Brennstofftankwagen
5. Los
Los: LOT-0001