2. Verfahren
Verfahren
Titel: 37/PN/2026 usługiodbioru i przetworzenia przez Wykonawcę, odpadu w postaci zużytych opon stanowiących zgodnie z klasyfikacją odpadów odpad o kodzie 16 01 03
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i przetworzenie przez Wykonawcę, odpadu w postaci: zużytych opon od pojazdów osobowych, od pojazdów ciężarowych oraz opon wielkogabarytowych tj. opon rolniczych, gabarytowych oraz przemysłowych stanowiących zgodnie z klasyfikacją odpadów odpad o kodzie 16 01 03. Szacunkowa ilość odpadów przewidziana do zagospodarowania wynosi 1300 Mg, w tym: 1) zużyte opony osobowe – 1200 Mg 2) zużyte opony ciężarowe- 50 Mg 3) zużyte opony rolnicze, gabarytowe, przemysłowe -50 Mg
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 37/PN/2026 usługi odbioru i przetworzenia przez Wykonawcę, odpadu w postaci zużytych opon stanowiących zgodnie z klasyfikacją odpadów odpad o kodzie 16 01 03
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i przetworzenie przez Wykonawcę, odpadu w postaci: zużytych opon od pojazdów osobowych, od pojazdów ciężarowych oraz opon wielkogabarytowych tj. opon rolniczych, gabarytowych oraz przemysłowych stanowiących zgodnie z klasyfikacją odpadów odpad o kodzie 16 01 03.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak