555319-2025 - Wettbewerb
Polen – Computerbezogene Geräte – BAI.272.60.2025_Dostawa wyposażenia szaf serwerowych dla Wydziału Powiadamiania Ratunkowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBAI.272.60.2025_Dostawa wyposażenia szaf serwerowych dla Wydziału Powiadamiania Ratunkowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia szaf serwerowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2 do SWZ, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 30230000-0 Sprzęt związany z komputerami
Interne KennungBAI.272.60.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa wyposażenia szaf serwerowych
BeschreibungSzczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia , stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz Ogólne Warunki Umowy stanowiace załacznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennungdostawa wyposażenia szaf serwerowych
Haupteinstufung (cpv): 30234500 Arbeitsspeichermedien