Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: Zie documentatie
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85100000 Gezondheidsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie