555353-2026 - Ergebnis
Schweden – Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer – Ramavtal verksamhetsresor och bussresor för beställningstrafik
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ramavtal verksamhetsresor och bussresor för beställningstrafik
Beschreibung: Denna upphandling upphandlas av Västra Mälardalens Kommunalförbund vilken agerar inköpscentral för de myndigheter vilka är avropsberättigade. Kontraktet är uppdelat i två delar, anbud kan lämnas för en eller båda delarna: Del 1. Verksamhetsresor Del 2. Beställningstrafik
Interne Kennung: VMKF-U 2026.93
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000