2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stichting OSG Twente - raamovereenkomst touringcarvervoer
Beschreibung: Stichting OSG Twente is voornemens middels deze openbare Europese aanbesteding één opdrachtnemer te selecteren waarmee een raamovereenkomst wordt gesloten voor het verzorgen van touringcarvervoer.
Interne Kennung: 25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121000 Busse, 63515000 Reisedienste
5. Los
Los: LOT-0000