2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerpen en realisatie twee skateparken in de gemeente Gilze en Rijen
Beschreibung: Deze opdracht omvat het ontwerpen en realiseren van een tweetal skatevoorzieningen in de gemeente Gilze en Rijen. Beide parken zijn verschillend qua grootte en krijgen in de realisering ieder hun eigen uitstraling. In Gilze ligt het accent van de skate-elementen op ‘transition’. Dit verwijst naar het gebogen oppervlak waarop geskate wordt. Oorspronkelijk is deze vorm van skateboarden geïnspireerd op golfsurfen in zee. Hierbij kan bijvoorbeeld gedacht worden aan ramps en quarterpipes. In Rijen ligt het accent op een ‘street’ skatepark waarbij de inrichting van de skate-elementen is afgeleid van objecten uit de publieke ruimte; specifiek straatmeubilair zoals trappen, stoepranden, relingen of hellingbanen.
Interne Kennung: SIW009747
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92620000 Sportbezogene Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht omvat het ontwerpen en realiseren van een tweetal skatevoorzieningen in de gemeente Gilze en Rijen. Beide parken zijn verschillend qua grootte en krijgen in de realisering ieder hun eigen uitstraling. In Gilze ligt het accent van de skate-elementen op ‘transition’. Dit verwijst naar het gebogen oppervlak waarop geskate wordt. Oorspronkelijk is deze vorm van skateboarden geïnspireerd op golfsurfen in zee. Hierbij kan bijvoorbeeld gedacht worden aan ramps en quarterpipes. In Rijen ligt het accent op een ‘street’ skatepark waarbij de inrichting van de skate-elementen is afgeleid van objecten uit de publieke ruimte; specifiek straatmeubilair zoals trappen, stoepranden, relingen of hellingbanen. zie het beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 92600000 Dienstleistungen im Sport