Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Středočeský kraj (CZ020)
Land: Tschechien
Zusätzliche Informationen: Místo dodání: průmyslový areál na pozemcích parc. č. 410, 411, 418/1, 418/5, 418/7 k.ú. Hořín ve Středočeském kraji. Prohlídka místa plnění zakázky se uskuteční dne 17. 8. 2026 v 10.00 h po předchozím telefonickém nebo emailovém potvrzení na emailovou adresu gombik@profiodpady.cz . Místo setkání dodavatelů bude na místě plnění veřejné zakázky.
Geschätzte Dauer