2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktverkenning Telecommunicatiediensten
Beschreibung: Deze marktverkenning wordt gehouden voorafgaand aan de aanbesteding “Telecommunicatie Diensten” voor Hecht. Hecht wenst voorafgaand aan de aanbesteding te inventariseren welke mogelijkheden er in de markt voorhanden zijn. Met deze oproep wordt aan marktpartijen gevraagd aan deze verkenning deel te nemen. De scope van de aanbesteding(en) omvat op dit moment de volgende functionele diensten: Mobiele spraak- en datadiensten, vaste spraakdiensten , dienstverlening voor de afhandeling van interne en externe telefonie (communicatieplatform/telefooncentrale diensten), inclusief ondersteuning van het klantcontactcentrum en eventuele opschalen in geval van calamiteiten. Voor inhoudelijke details wordt verwezen naar het marktverkenningsdocument. De omvang van de toekomstige opdracht wordt momenteel onderzocht en is nog niet definitief vastgesteld. De marktconsultatie heeft mede tot doel inzicht te verkrijgen in de markt, de mogelijke contractvormen en de te verwachten opdrachtomvang. De exacte scope, aantallen aansluitingen en contractwaarde worden mede op basis van de uitkomsten van deze marktconsultatie bepaald.
Interne Kennung: Z/26/013606
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste, 64212000 Mobiltelefondienste, 64215000 Internet-Telefondienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze marktverkenning wordt gehouden voorafgaand aan de aanbesteding “Telecommunicatie Diensten” voor Hecht. Hecht wenst voorafgaand aan de aanbesteding te inventariseren welke mogelijkheden er in de markt voorhanden zijn. Met deze oproep wordt aan marktpartijen gevraagd aan deze verkenning deel te nemen. De scope van de aanbesteding(en) omvat op dit moment de volgende functionele diensten: Mobiele spraak- en datadiensten, vaste spraakdiensten , dienstverlening voor de afhandeling van interne en externe telefonie (communicatieplatform/telefooncentrale diensten), inclusief ondersteuning van het klantcontactcentrum en eventuele opschalen in geval van calamiteiten. Voor inhoudelijke details wordt verwezen naar het marktverkenningsdocument.
Interne Kennung: 1