See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: [DNPS.424.37.2026] Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie nadzoru nad wykonywaniem oraz opisu badań TK i RTG w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie (Pakiet I) - konkurs uzupełniający
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie nad wykonywaniem oraz opisu badań TK i RTG w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie (Pakiet I) - konkurs uzupełniający
Interne Kennung: DNPS.424.37.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNPS.424.37.2026
Beschreibung: DNPS.424.37.2026 - świadczenia zdrowotne w zakresie nadzoru nad wykonywaniem oraz opisu badań TK i RTG
Interne Kennung: [DNPS.424.37.2026] udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie nadzoru nad wykonywaniem oraz opisu badań TK i RTG w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie (Pakiet I) - konkurs uzupełniający