See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie mikroskopu biologicznego
Beschreibung: przedmiotem zamówienia w zakresie zadania 1 jest dostawa, instalacja i uruchomienie mikroskopu biologicznego
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Menge: 5 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wagi laboratoryjnej
Beschreibung: przedmiotem zamówienia w zakresie zadania 2 jest dostawa wagi laboratoryjnej
Interne Kennung: Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42923110 Wiegeeinrichtungen
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa i instalacja wagi precyzyjnej z szafką z blatem laboratoryjnym, antywibracyjnym
Beschreibung: przedmiotem zamówienia w zakresie zadania 3 jest dostawa i instalacja wagi precyzyjnej z szafką z blatem laboratoryjnym, antywibracyjnym
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa wstrząsarki do beleczek cementowych
Beschreibung: przedmiotem zamówienia w zakresie zadania 4 jest dostawa wstrząsarki do beleczek cementowych
Interne Kennung: Zadanie 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie cieplarki laboratoryjnej
Beschreibung: przedmiotem zamówienia w zakresie zadania 5 jest dostawa, instalacja i uruchomienie cieplarki laboratoryjnej
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie spektrofotometru UV-ViS
Beschreibung: przedmiotem zamówienia w zakresie zadania 6 jest dostawa, instalacja i uruchomienie spektrofotometru UV-ViS
Interne Kennung: Zadanie 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer