See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów radioizotopowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników i materiałów radioizotopowych - przez okres 12 miesięcy.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 – Formularz asortymentowo-cenowy .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: podstawa prawna art 138 ust 2 pkt 2 ust PZP. Zastosowanie procedury przyspieszonej jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia wynikającą z konieczności zapewnienia ciągłości wykonywania świadczeń zdrowotnych przez Zakład Medycyny Nuklearnej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy radiofarmaceutyków oraz materiałów radioizotopowych niezbędnych do wykonywania badań diagnostycznych i procedur medycznych realizowanych w Zakładzie Medycyny Nuklearnej. Obowiązująca umowa na dostawę przedmiotowego asortymentu ulega zakończeniu, natomiast posiadane zapasy nie zabezpieczą potrzeb Zamawiającego przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania z zachowaniem standardowych terminów wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych. Zastosowanie standardowego terminu składania ofert mogłoby skutkować przerwaniem ciągłości dostaw radiofarmaceutyków, ograniczeniem możliwości wykonywania badań diagnostycznych oraz zagrożeniem ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych. Skrócenie terminu składania ofert jest zatem niezbędne dla zapewnienia ciągłości leczenia pacjentów oraz prawidłowego funkcjonowania Zakładu Medycyny Nuklearnej, przy jednoczesnym zachowaniu zasad uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet nr 1
Beschreibung: Generatory molibdenowo- technetowe
Los: LOT-0002
Titel: pakiet nr 2
Beschreibung: Odczynniki izotopowe- zestawy do sporządzania radiofarmaceutyków
Los: LOT-0003
Titel: pakiet nr 3
Beschreibung: Odczynniki izotopowe: nanocząsteczki ludzkich albumin (500mikrogram).
Los: LOT-0004
Titel: pakiet nr 4
Beschreibung: Kapsułki NaI do diagnostyki i terapii schorzeń tarczycy
Los: LOT-0005
Titel: pakiet nr 5
Beschreibung: Generator germanowo/galowy
Los: LOT-0006
Titel: pakiet nr 6
Beschreibung: Radiofarmaceutyki do badań PET-CT
Los: LOT-0007
Titel: pakiet nr 7
Beschreibung: DaTSCAN- roztwór do wstrzykiwań do badania układu pozapiramidowego mózgu
Los: LOT-0008
Titel: pakiet nr 8
Beschreibung: Ioflupan (123I) do badania układu pozapiramidowego mózgu
Los: LOT-0009
Titel: pakiet nr 9
Beschreibung: Radiofarmaceutyki do badań PET-CT do znakowania 68 Ga
Los: LOT-0010
Titel: pakiet nr 10
Beschreibung: Radium dichloridum 223Ra