2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonštrukcia objektu Esterházyovskej kúrie v Horných Salibách
Beschreibung: Predmetom zákazky sú stavebné práce súvisiace s rekonštrukciou objektu Esterházyovskej kúrie v Horných Salibách a to v rozsahu projektovej dokumentácie vrátane výkazu výmer a ďalších podkladov definovaných v časti B.3 Obchodné podmienky plnenia predmetu zákazky súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001