555461-2026 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – „Wykonanie dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej wraz z budową mostu na Wyspę Wielka Żuława”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Wykonanie dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej wraz z budową mostu na Wyspę Wielka Żuława”
Beschreibung1. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej od ronda w ciągu ulicy Sienkiewicza (skrzyżowanie drogi krajowej nr 16 z drogą wojewódzką nr 521) na Wyspę Wielka Żuława wraz z niezbędną infrastrukturą. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień, opinii i decyzji niezbędnych do przeprowadzenia robót budowlanych. 2. Przedmiotową dokumentację należy wykonać na podstawie przepisów ustawy z 10 kwietnia 2003r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz.U. z 2024r. poz. 311) 3. OBLIGATORYJNA WIZJA LOKALNA W TERENIE PRZED ZŁOŻENIEM OFERTY
Interne KennungZP.271.24.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej od ronda w ciągu ulicy Sienkiewicza (skrzyżowanie drogi krajowej nr 16 z drogą wojewódzką nr 521) na Wyspę Wielka Żuława wraz z niezbędną infrastrukturą. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień, opinii i decyzji niezbędnych do przeprowadzenia robót budowlanych. 2. Przedmiotową dokumentację należy wykonać na podstawie przepisów ustawy z 10 kwietnia 2003r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz.U. z 2024r. poz. 311) 3. OBLIGATORYJNA WIZJA LOKALNA W TERENIE PRZED ZŁOŻENIEM OFERTY 4. Wykonawca winien wykonać: 1) projekt stałej organizacji ruchu; 2) operat badań geotechnicznych; 3) inwentaryzację zieleni; 4) operat wodnoprawny wraz z uzyskaniem decyzji, 5) uzyskać decyzję środowiskową jeśli będzie wymagana, 6) podział działek jeśli będzie wymagany 7) uzyskać decyzję ZRID 5. Wykonawca w cenie winien uwzględnić 4 spotkania robocze w siedzibie Urzędu Miasta. 6. Wykonawca powinien przyjąć do wyceny 3 aktualizację kosztorysu inwestorskiego. Jednocześnie Zamawiający informuje, że ilość aktualizacji stanowi kryterium oceny. 7. Przedmiot umowy obejmuje: 1) Część A: Wielobranżową dokumentację projektowo-kosztorysową wraz z kompletem uzgodnień, uzyskaniem wszystkich niezbędnych wymaganych prawem decyzji administracyjnych, postanowień, opinii i odstępstw w rozumieniu Prawa budowlanego niezbędnych do otrzymania decyzji o pozwolenie na budowę dla projektowanych robót budowlanych. Część A wielobranżowa dokumentacja projektowo - kosztorysowa składać się będzie z: a) Dokumentacji budowlanej - projekt zagospodarowania terenu i projekt architektoniczno-budowlany - 5 egz., oraz na płycie CD wersja elektroniczna w formacie - *.dwg (lub w formacie oprogramowania, w jakim wykonano projekty) i *.pdf - 1 egz. Wersja elektroniczna w swojej zawartości musi odpowiadać wersji papierowej pod względem zawartości (treści) jak i kolejności ułożenia dokumentów oraz rysunków. b) Dokumentacji wykonawczej - projekt techniczny - 4 egz. oraz na płycie CD wersja elektroniczna w formacie - *.dwg (lub w formacie oprogramowania, w jakim wykonano projekty) i *.pdf - 1 egz. Wersja elektroniczna w swojej zawartości musi odpowiadać wersji papierowej pod względem zawartości (treści) jak i kolejności ułożenia dokumentów oraz rysunków. c) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - 3 egz. w wersji papierowej oraz na płycie CD w wersji elektronicznej w formacie *.doc lub *.rtf – 1 egz. wszystkich branż występujących w przedmiotowych opracowaniach projektowych, d) Przedmiaru robót - 2 egz. wersji papierowej oraz na płycie CD w wersji elektronicznej w formacie *. pdf i *.xls i *ath – 1 egz. wszystkich branż występujących w przedmiotowych opracowaniach projektowych, oraz wyposażenia e) Kosztorysu inwestorskiego - 2 egz. wersji papierowej oraz na płycie CD w wersji elektronicznej w formacie oprogramowania, w jakim wykonano kosztorysy i formacie *.pdf, *.xls i *ath - 1 egz. wszystkich branż występujących w przedmiotowych opracowaniach projektowych wraz ze zbiorczym zestawieniem wszystkich kosztów niezbędnych do wykonania przedmiotowego zadania inwestycyjnego. Kosztorys sporządzony w układzie specyfikacyjnym (wszystkie branże, ZZK) zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym. (Dz. U. z dnia 20 grudnia 2021 r. poz. 2458.). Kosztorysy inwestorskie należy sporządzić z na poszczególne branże robót. f) Informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ) - w ilości 4 egz. oraz wersji elektronicznej oraz na płycie CD w wersji elektronicznej w formacie *.doc lub *.rtf - 1 egz g) Wersje elektroniczne o których mowa w ust. 4 w postaci skompresowanych plików (zip), w których pojemność pojedynczych plików nie przekracza 50 MB. W nazwach folderów i plików nie należy stosować polskich liter: ć, ś, ź, Ŝ, ą, ę, ó, ł. h) Jeden egzemplarz projektu, Projektant przekaże Zamawiającemu jako tzw. egzemplarz inwestorski, tj. zawierający oryginały wszystkich uzyskanych warunków technicznych, postanowień, opinii, decyzji i uzgodnień. 2) Część B: Pełnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji robót budowlanych w zakresie dokumentacji obejmującej część A. 3) Część C: Aktualizacja kosztorysów w zakresie dokumentacji obejmującej część A. a. przedmiot zamówienia obejmuje także udzielanie odpowiedzi i wyjaśnianie wątpliwości Wykonawców robót budowlanych, w trakcie trwania postępowania o zamówienie publiczne na roboty budowlane w zakresie przedmiotowej dokumentacji projektowej. b) Dokumentacja, o której mowa w punkcie 7.1 musi być wykonana zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego. (Dz.U.2021.2454 j.t.).