555493-2026 - Ergebnis
Estland – Büromöbel – SA Viljandi Haigla Jämejala psühhiaatriakliiniku osakondade mööbel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SA Viljandi Haigla Jämejala psühhiaatriakliiniku osakondade mööbel
Beschreibung: Hankija eesmärk on sisustada SA Viljandi Haigla psühhiaatriakliiniku erinevad osakonnad objekti kasutajate funktsionaalsetele vajadustele vastava sisustusega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311792-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39143121 Kleiderschränke
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Iste- ja pehme mööbel
Beschreibung: Hankijal on õigus soetada töötoole, nõupidamisruumi toole, klienditoole, sadultoole, pukktoole, tumbasid, tugitoole, helisummutavaid diivaneid, diivaneid, sohvasid, kott-toole, puhkealade istmeid ja pöördtoole jmt. Vastavalt tellimusele ka tarne, transport, montaaž, paigaldus, vana mööbli utiliseerimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311792-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile