2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop- en contractmanagementdienstverlening
Beschreibung: De aanbesteding richt zich op het invullen van de behoefte aan een flexibele schil voor inkoop- en contractmanagementdienstverlening. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 24.ON.18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbesteding richt zich op het invullen van de behoefte aan een flexibele schil voor inkoop- en contractmanagementdienstverlening. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten Raamovereenkomst met één (1) Opdrachtnemer wordt aangegaan voor de duur van twee (2) jaar. Deze gaat in op 1 oktober 2025 en loopt tot en met 30 september 2027. Na deze periode bestaat een eenzijdige optie van de Opdrachtgever tot verlenging van de Overeenkomst. Opdrachtgever mag de Overeenkomst maximaal twee (2) keer met twaalf (12) maanden verlengen, onder dezelfde voorwaarden en condities.