2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców Gminy Środa Śląska.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zwanego dalej „PSZOK” na terenie gminy Środa Śląska na nieruchomości stanowiącej własność Wykonawcy lub co do której Wykonawca posiadać będzie tytuł prawny co najmniej na okres świadczenia usługi (np. użytkowanie wieczyste, umowa dzierżawy, najmu, użyczenia). W PSZOK przyjmowane będą bezpłatnie od właścicieli nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych na terenie Gminy Środa Śląska. Przyjęte odpady należy zbierać, oddzielnie każdą frakcję, w przeznaczonych do tego i opisanych pojemnikach oraz kontenerach. Wszystkie kontenery i pojemniki na terenie PSZOK powinny być oznaczone przez WYKONAWCĘ, trwałymi, czytelnymi tablicami, zawierającymi informacje o rodzaju odpadów, na które kontener/pojemnik jest przeznaczony. Szczegóły w treści SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 748378-2025
Interne Kennung: WZP 271.1-9/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001