See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/092/26 DOSTAWA NICI CHIRURGICZNYCH ORAZ MATERIAŁÓW HEMOSTATYCZNYCH – 20 pakietów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici chirurgicznych oraz materiałów hemostatycznych – 20 pakietów na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Krótki opis, szczegóły w sekcjach dot. części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: ZP/CZD/092/26 DOSTAWA NICI CHIRURGICZNYCH ORAZ MATERIAŁÓW HEMOSTATYCZNYCH – 20 pakietów
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 Nici do szycia skóry
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Nici do szycia skóry: Szwy do szycia skóry długość 75-90 cm jednowłóknowe, syntetyczne, poliamidowe. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 1 Nici do szycia skóry
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 Nici do tkanki podskórnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Nici do tkanki podskórnej: Szwy na tkankę podskórną, monofilament, syntetyczne jednowłóknowe, wchłanialne wykonane z syntetycznego poliestru zbudowanego z glikolidu, kaprolaktonu, węglanu trimetylenu oraz laktydu lub glikonatu.Czas podtrzymywania tkankowego min 10 dni czas całkowitej absorbcji po 56 dniach, długość nici 45 - 75 cm Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 2 Nici do tkanki podskórnej
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 Nici i podwiązki na mięśnie, powięź i inne tkanki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Nici i podwiązki na mięśnie, powięź i inne tkanki: Szwy na mięśnie, powięź i inne tkanki długość 70-90 cm, syntetyczne plecione wykonane z kopolimeru glikolidu i laktydu (pochodnych kwasu glikolowego i mlekowego) powlekane mieszaniną poliglaktyny 370 i stearynianu wapnia lub mieszanką kopolimeru kaprolaktonu-glikolidu i stearyoilomleczanu wapnia. C Podwiązki dł. nici 150-250 cm, syntetyczne plecione wykonane z kopolimeru glikolidu i laktydu (pochodnych kwasu glikolowego i mlekowego) powlekane mieszaniną poliglaktyny 370 i stearynianu wapnia lub mieszanką kopolimeru-glikolidu i stearyoliomleczanu wapnia. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 3 Nici i podwiązki na mięśnie, powięź i inne tkanki
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 Nici na mięśnie, powięź i inne tkanki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Nici na mięśnie, powięź i inne tkanki: Szwy na mięśnie, powięź i inne tkanki długość 70-90 cm, syntetyczne, plecione, powlekane triclosanem o szerokim spektrum działania , wchłanialne,/ kwas poliglikolowy i kwas polimlekowy/ powlekane mieszanką kwasu poliglikolowego i polimlekowego oraz stearynianu wapnia. Igły o zwiększonej stabilności w imadle Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 4 Nici na mięśnie, powięź i inne tkanki
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 Nici i siatki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Nici i siatki: Szwy syntetyczne, powlekane, plecione, wchłanialne POLYGLACTIN 910. siatka syntetyczna, powlekana, pleciona, wchłanialna POLYGLACTIN 910 II. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 5 Nici i siatki
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 Nici niewchłanialne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Nici niewchłanialne: Szwy niewchłanialne długość 70-90 cm, plecione, syntetyczne, poliester /politereftalan etylenu/ powlekane silikonem /każde włókno powlekane osobno silikonem/ lub poliester powlekany polibutylanem. Igły o zwiększonej stabilności w imadle. Poz.17-21 Szwy niewchłanialne (podwiązki) długość 52 -250 cm, plecione, syntetyczne, poliester /politereftalan etylenu/ powlekane silikonem /każde włókno powlekane osobno silikonem/ lub poliester powlekany polibutylanem. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 6 Nici niewchłanialne
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 Nici naczyniowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici naczyniowe: Szwy niewchłanialne, naczyniowe, dwuigłowe, monofilament, syntetyczne polipropylenowe hydrofobowe z kontrolowanym rozciągiem i plastycznym odkształcaniem węzła długość szwu 60-90 cm. Igły o zwiększonej stabilności w imadle. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 7 Nici naczyniowe
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 Nici naczyniowe i zastawkowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici naczyniowe i zastawkowe: Szwy naczyniowe i zastawkowe, niewchłanialne, monofilament polipropylenowy z dodatkiem polietylenu poz 1-4 i plecionka poliestrowa /politereftalan etylenu/ powlekana silikonem /każde włókno powlekane osobno silikonem/ poz 5- 8 Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 8 Nici naczyniowe i zastawkowe
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 Nici z PVDF
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici z PVDF: Szwy syntetyczne, niewchłanialne, monofilamentowe, barwione na niebiesko, zbudowane z PVDF Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 9 Nici z PVDF
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 Nici naczyniowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici naczyniowe: Szwy naczyniowe, monofilament, wchłanialne, syntetyczne, jednowłóknowe wykonanany z włókna polidioksanonowego. Efektywny czas podtrzymywania tkankowego 2 miesiące. Czas całkowitej absorbcji 180 -210 dni . Igły o zwiększanej stabilności w imadle. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 10 Nici naczyniowe
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 Nici okulistyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici okulistyczne: Szwy okulistyczne poz 1-7 syntetyczne, plecione, powlekane, wchłaniane /kwas poliglikolowy i kwas polimlekowy/ Czas podtrzymywania tkankowego 28 - 35 dni, czas całkowitego wchłaniania 56 -70 dni. Poz 9 - syntetyczne. Plecione, powlekane, niewchłanialne /poliester powlekany polibutylanem/. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 11 Nici okulistyczne
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 specjalistyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Szwy syntetyczne, niewchłanialne. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 12 specjalistyczny
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 Nici do szycia skóry
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Szwy do szycia skóry długość 75-90 cm jednowłóknowe, syntetyczne, poliamidowe. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 13 Nici do szycia skóry
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 Nici do zabiegów ambulatoryjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici do zabiegów ambulatoryjnych: Poz 1-3 Szwy do szycia śródskórnego, monofilament, syntetyczne jednowłóknowe, wchłanialne wykonane z poliglekapronu.Czas podtrzymywania tkankowego po 1 tygodniu 55%, a po 2 tyg. 25%. Czas całkowitej absorbcji 90-120 dni. Poz 4-9 Szwy syntetyczne, wchłanialne, plecionka w składzie kopolimer złożony z 90% i 10% glikolidu i L-laktydu, pokryte kopolimerem poli(glikolido-co-laktydu) (30/70) i stearynianem wapnia. Czas podtrzymywania tkankowego po 2 tyg. około 65% pierwotnej siły, a po 3 tyg. min 40%. Czas całkowitej absorbcji 56-70 dni. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 14 Nici do zabiegów ambulatoryjnych
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 Nici stalowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici stalowe: Szwy stalowe, drut chirurgiczny monofilamentowy wykonany z wysokogatunkowej stali szlachetnej, niewchłanialny, charakteryzujący się dobrą plastycznością zapobiegającą zaginaniu i skręcaniu podczas wykonywania zespolenia. Igły o zwiększonej odporności na odkształcanie, posiadające cechy zwiększajace stabiloność w imadle. Posiadające ośmiopunktowe mocownie nici w igle. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 15 Nici stalowe
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16 Elektrody pediatryczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Elektrody pediatryczne do czasowej stymulacji serca, plecionka stalowa lub skręcana izolowana. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 16 Elektrody pediatryczne
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17 Materiały hemostatyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Materiały hemostatyczne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 17 Materiały hemostatyczne
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18 Materiały hemostatyczne
Interne Kennung: PAKIET 18 Materiały hemostatyczne
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19 Nici stosowane w chirurgii sercowo-naczyniowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici stosowane w chirurgii sercowo-naczyniowej: Nici stosowane w chirurgii sercowo-naczyniowej, mikrochirurgii.Syntetyczne, wchłanialne, jałowe,monofilamentowe nici chirurgiczne, wykonane z poliestru poli (p-diaksononu),nieantygenowe, apirogenne. Odpornosc nici na rozciaganie po wszczepieniu:14 dni - 60%, 28 dni - 40%, 42 dni - 35% dla nici 4/0 i mniejszych. Odpornosc nici na rozciaganie po wszczepieniu: 14 dni - 80%, 28 dni -70%, 42 dni -60 % dla nici 3/0 i większych. Minimalne wchłanianie utrzymuje sie do 90 dni, całkowite następuje pomiędzy 182 a 238 dniem. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 19 Nici stosowane w chirurgii sercowo-naczyniowej
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20 BEZWĘZŁOWE URZADZENIE DO KONTROLOWANEGO ZAMYKANIA RAN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - BEZWĘZŁOWE URZADZENIE DO KONTROLOWANEGO ZAMYKANIA RAN: Bezwęzłowe urządzenie do kontrolowanego zamykania ran wykonane z polidioksanonu z igłą na jednym końcu i prostokątnym elementem mocującym szew w tkance, na drugim (wymiary: 2,5 mm x 5 mm). Wchłanialny szew syntetyczny z symetrycznie ułożonymi kotwicami - 5 kotwic na 1 cm szwu, barwiony na fioletowo, wchłanialny. Posiadający antyseptyczny czynnik antybakteryjny - triklosan, o potwierdzonym testami in-vitro działaniu hamującym wzrost drobnoustrojów chorobotwórczych najczęściej wywołujących infekcje pooperacyjne: Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Metycylinooporny Staphylococcus aureus MRSA, Metycylinooporny Staphylococcus epidermidis MRSE, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 20 BEZWĘZŁOWE URZADZENIE DO KONTROLOWANEGO ZAMYKANIA RAN