555563-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen für medizinische Abfälle – DEZP.261.25.2026 „Usługa odbioru wraz z załadunkiem, (ważeniem na własnej wadze), transportem i unieszkodliwianiem odpadów medycznych z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDEZP.261.25.2026 „Usługa odbioru wraz z załadunkiem, (ważeniem na własnej wadze), transportem i unieszkodliwianiem odpadów medycznych z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu”
Beschreibung„Usługa odbioru wraz z załadunkiem, (ważeniem na własnej wadze), transportem i unieszkodliwianiem odpadów medycznych z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu” Szczegółowy opis w załączniku nr 3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenW trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji obejmującego prawo do zwiększenia ilości oddawanych odpadów do 10% wartości umowy (z zaokrągleniem w dół) po cenie jednostkowej określonej w §3 ust. 1 niniejszej umowy, jednakże nie później niż 14 dni przed upływem okresu obowiązywania umowy.