555564-2026 - Ergebnis
Polen – Erdgas – DFP.271.116.2026.LS - Dostawa paliwa gazowego, gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynków Szpitala Uniwersyteckiego przy ul. Kopernika 50 i ul. Jakubowskiego 2 w Krakowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDFP.271.116.2026.LS - Dostawa paliwa gazowego, gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynków Szpitala Uniwersyteckiego przy ul. Kopernika 50 i ul. Jakubowskiego 2 w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udostawa paliwa gazowego, gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynków Szpitala Uniwersyteckiego przy ul. Kopernika 50 i ul. Jakubowskiego 2 w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung509055-2026
Interne KennungDFP.271.116.2026.LS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Dostawa paliwa gazowego, gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynku Szpitala Uniwersyteckiego przy ul. Kopernika 50 w Krakowie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa gazowego, gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do budynku Szpitala Uniwersyteckiego przy ul. Kopernika 50 w Krakowie. Szacunkowa ilość zamawianego paliwa: 168 000 kWh
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Dostawa paliwa gazowego, gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do obiektów wchodzących w skład Nowej Siedziby Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, ul. Jakubowskiego 2.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa gazowego, gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do obiektów wchodzących w skład Nowej Siedziby Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, ul. Jakubowskiego 2. Szacunkowa ilość zamawianego paliwa: 3 518 000 kWh
Interne KennungCzęść 2