See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 5 containervrachtwagens (6x2 CNG), 1 DUO-perwagen met geijkt weegsysteem (6x2 CNG) en 1 trekker (4x2 CNG) voor IMOG
Beschreibung: 5 containervrachtwagens (6x2 CNG), 1 DUO-perwagen met geijkt weegsysteem (6x2 CNG) en 1 trekker (4x2 CNG) voor IMOG
Interne Kennung: PPP0NC-294/5013/2024/007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 5 containervrachtwagens (6x2 CNG)
Beschreibung: 5 containervrachtwagens (6x2 CNG)
Interne Kennung: 2024/007_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142200 Schaufelbagger
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Zie bestek) Vrije opties (Zie bestek)
Los: LOT-0002
Titel: 1 DUO perswagen (6x2 CNG)
Beschreibung: 1 DUO perswagen (6x2 CNG)
Interne Kennung: 2024/007_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Los: LOT-0003
Titel: 1 trekker (4x2 CNG)
Beschreibung: 1 trekker (4x2 CNG)
Interne Kennung: 2024/007_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34138000 Straßenzugmaschinen
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Niet gespecifieerd) Vereiste opties (Zie bestek) Vrije opties (Zie bestek)
55557-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0NC-294/5013/2024/007
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34140000 Zware motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/007_1
Aanvullende classificatie (cpv): 34142200 Containerladers
Opties:
Perceel: LOT-0002
Titel: 1 DUO perswagen (6x2 CNG)
Beschrijving: 1 DUO perswagen (6x2 CNG)
Interne identificatiecode: 2024/007_2
Aanvullende classificatie (cpv): 34144511 Vuilniswagens
Perceel: LOT-0003
Titel: 1 trekker (4x2 CNG)
Beschrijving: 1 trekker (4x2 CNG)
Interne identificatiecode: 2024/007_3
Aanvullende classificatie (cpv): 34138000 Trekkers