555576-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej obejmującej sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla nieruchomości będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego w Warszawie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej obejmującej sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla nieruchomości będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego w Warszawie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej obejmującej sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla nieruchomości będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego w Warszawie do punktów poza Warszawą. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony zostały w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i załączniku nr 1.1 do SWZ- Wykaz punktów poboru. Termin związania ofertą do dnia 16.09.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung415466-2026
Interne KennungBP-DZP.2610.64.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensGłówne aspekty procedury w tym sposób przygotowania i składania ofert oraz sposób komunikowania się Zamawiającego z Wykonawcami określone zostały w Rozdziałach XIV-XVI SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0004
BeschreibungSzczegółowy zakres zamówienia określony zostały w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i załączniku nr 1.1 do SWZ- Wykaz punktów poboru.