555589-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ZAGOSPODAROWANIE w okresie od 01.09.2025r. do 31.12.2026r. SELEKTYWNIE ZBIERANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH WIELKOGABARYTOWYCH O KODZIE 20 03 07
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAGOSPODAROWANIE w okresie od 01.09.2025r. do 31.12.2026r. SELEKTYWNIE ZBIERANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH WIELKOGABARYTOWYCH O KODZIE 20 03 07
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług objętych zadaniem pn. >>ZAGOSPODAROWANIE w okresie od 01.09.2025r. do 31.12.2026r. SELEKTYWNIE ZBIERANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH WIELKOGABARYTOWYCH O KODZIE 20 03 07<<, w tym: 1.1. Zagospodarowanie w okresie od01.09.2025r. do 31.12.2026r. odpadów komunalnych wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Miasta Luboń, jak również zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, realizowane poprzez odbiór odpadów ze stacji przeładunkowej położnej w miejscowości Luboń, przetransportowanie odpadów do miejsca zagospodarowania i ich zagospodarowanie zgodnie z obowiązującą ustawą o odpadach w łącznej ilości ok. 1500 ton. 1.2. Szczegółowy opis, zakres, warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ oraz wzór Umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiący, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. 1.3. Główne aspekty procedury oraz warunki udziału w postępowaniu i podstawy wykluczenia z postępowania zawarte w Dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: 2131.2.2025/KL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZAGOSPODAROWANIE w okresie od l01.09.2025r. do 31.12.2026r. SELEKTYWNIE ZBIERANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH WIELKOGABARYTOWYCH O KODZIE 20 03 07
Beschreibung: 1.1. Zagospodarowanie w okresie od 01.09.2025r. do 31.12.2026r. odpadów komunalnych wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Miasta Luboń, jak również zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, realizowane poprzez odbiór odpadów ze stacji przeładunkowej położnej w miejscowości Luboń, przetransportowanie odpadów do miejsca zagospodarowania i ich zagospodarowanie zgodnie z obowiązującą ustawą o odpadach w łącznej ilości ok. 1500 ton. 1.2. Szczegółowy opis, zakres, warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ oraz wzór Umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiący, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 2131.3.2025/KL
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w okresie realizacji zamówienia z opcji o których mowa w Art. 441 ustawy Pzp. a) Zastosowanie prawa opcji oznacza, że prognozowana suma mas odpadów może ulec zwiększeniu, przy czym wartość opcji nie przekroczy kwoty 180 000,00 PLN netto. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. b) Warunki skorzystania z prawa opcji: 1) Skorzystanie z zamówienia opcjonalnego (prawa opcji) uzależnione będzie od aktualnych potrzeb Zamawiającego, w okresie trwania umowy tj. wystąpienie uzasadnionej konieczność zwiększenia ilości usług zagospodarowania odpadów będących przedmiotem zamówienia i uzyskanie przez zamawiającego środków finansowych umożliwiających ich realizację. 2) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, jego zakresie i terminach realizacji usług opcjonalnych Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie, w formie oświadczenia woli. 3) Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego i/lub wyczerpaniu kwoty wynagrodzenia umownego – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji, określonego w lit. a) powyżej i wyłącznie w okresie trwania umowy. 4) Jeżeli zamawiający skorzysta z prawa opcji obowiązkiem umownym Wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji. Wykonawcy zobowiązani są do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i umowie. 5) W przypadku skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji rozliczenie usługi nastąpi przy zastosowaniu stawek określonych w ofercie Wykonawcy i wykazanych w zawartej umowie.