2. Verfahren
Verfahren
Titel: Čáslav, letiště - areál SPS 0112 - výstavba
Beschreibung: Jedná se o výstavbu nové administrativní budovy v areálu letiště Čáslav, výstavba nové administrativní budovy, skladové budovy s dílnou a garážemi včetně oplocení, připojovací komunikace, skladového dvora a další související inženýrské objekty. Cílem výstavby je vytvoření kvalitního pracovního prostředí, zajištění odpovídajících pracovních podmínek a vybavení pracovními nástroji pro zaměstnance civilně-správní části Ministerstva obrany.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 50969/2026-1322