555599-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Postdienste – Europese aanbesteding Postdiensten
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese aanbesteding Postdiensten
BeschreibungDe aanbesteding heeft betrekking op het aanbesteden van Postdiensten. Deze aanbesteding richt zich op de haal- en brengservices én frankeerservices. De aanbesteding is om die reden opgedeeld in twee percelen: Perceel 1 Haal- en brengservices; Perceel 2 Frankeerservices. 0
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens-
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel1: Haal- en brengservice
BeschreibungRaamovereenkomst postdiensten
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelPerceel 2: Frankeerservices
Interne Kennung2