555611-2026 - Ergebnis
Kroatien – Event-Organisation – Nabava usluge organizacije usavršavanja unutar ESF+ projekta izravne dodjele „Uspostava Akademije socijalne skrbi i razvoj ljudskih potencijala u sustavu socijalne skrbi“ (ponovljeni postupak za grupe 2. i 4.)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava usluge organizacije usavršavanja unutar ESF+ projekta izravne dodjele „Uspostava Akademije socijalne skrbi i razvoj ljudskih potencijala u sustavu socijalne skrbi“ (ponovljeni postupak za grupe 2. i 4.)
Beschreibung: Usluge organizacije usavršavanja (postupak se provodi za dvije grupe - ponovljeni postupak za gr.2.- grad Osijek i okolica i gr. 4. grad Šibenik i okolica)
Interne Kennung: JN-2026-5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Područje - Osječko-baranjska županija
Beschreibung: Usluge organizacije usavršavanja na području Osječko-baranjske županije
Interne Kennung: JN-2026-5-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
Los: LOT-0004
Titel: Područje -Šibensko-kninska županija, Splitsko-dalmatinska županija, Zadarska županija
Beschreibung: Usluge organizacije usavršavanja na području grada Šibenika i okolice
Interne Kennung: JN-2026-5-4