See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 223 v kategorii 22 - Výroba dříví komplexní četou na LS Frýdlant, revír Raspenava
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 223 v kategorii 22 - Výroba dříví komplexní četou na LS Frýdlant, revír Raspenava
Interne Kennung: 099/2019/142/3575
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 169 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií na LS Železná Ruda R4 St.Brunst
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 169 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií na LS Železná Ruda R4 St.Brunst
Interne Kennung: 099/2019/142/3576
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 170 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií na LS Železná Ruda R5 Čachrov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 170 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií na LS Železná Ruda R5 Čachrov
Interne Kennung: 099/2019/142/3577
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 36 v kategorii 74 - 714 Přibližování dříví traktorem - LZ Konopiště 2024 č.5
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 36 v kategorii 74 - 714 Přibližování dříví traktorem - LZ Konopiště 2024 č.5
Interne Kennung: 099/2019/142/3578
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 24 v kategorii 69 - Práce a těžba motorovou pilou na LZ Kladská, polesí Lázně Kynžvart
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 24 v kategorii 69 - Práce a těžba motorovou pilou na LZ Kladská, polesí Lázně Kynžvart
Interne Kennung: 099/2019/142/3579
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 88 v kategorii 6 - 106 Těžba dříví harvestororovou technologií - KŘ Karlovy Vary, LS Toužim_SÚJ Teplá_HT 25
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 88 v kategorii 6 - 106 Těžba dříví harvestororovou technologií - KŘ Karlovy Vary, LS Toužim_SÚJ Teplá_HT 25
Interne Kennung: 099/2019/142/3586
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 89 v kategorii 6 - 106 Těžba dříví harvestororovou technologií - KŘ Karlovy Vary, HT_LS Toužim_SÚJ Žlutice_HT25
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 89 v kategorii 6 - 106 Těžba dříví harvestororovou technologií - KŘ Karlovy Vary, HT_LS Toužim_SÚJ Žlutice_HT25
Interne Kennung: 099/2019/142/3587
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 92 v kategorii 21 - 206 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Karlovy Vary, LS Toužim SÚJ Žlutice_UKT_25
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 92 v kategorii 21 - 206 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Karlovy Vary, LS Toužim SÚJ Žlutice_UKT_25
Interne Kennung: 099/2019/142/3588
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 297 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Kubova Huť / 2024 / 11
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 297 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Kubova Huť / 2024 / 11
Interne Kennung: 099/2019/142/3595
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 174 v kategorii 12 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Boubín / polesí Včelná / 2024 / 3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 174 v kategorii 12 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Boubín / polesí Včelná / 2024 / 3
Interne Kennung: 099/2019/142/3596