555622-2026 - Ergebnis
Estland – Verpflegungsdienste – Gustav Adolfi Gümnaasiumi toitlustushange
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gustav Adolfi Gümnaasiumi toitlustushange
Beschreibung: Hanke esemeks on Gustav Adolfi Gümnaasiumi toitlustusteenuse osutamine vastavalt alusdokumentidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311410-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000