2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud Vintertjeneste
Beschreibung: Egedal Kommune udbyder to delaftaler på Vintertjeneste.Delaftale 1 omfatter udførelse af snerydning på veje i Egedal Kommune på 6 ruter.Delaftale 2 omfatter udførelse af snerydning og glatførebekæmpelse på stier, cykelstier og fortove i Egedal Kommune på 4 ruter.
Interne Kennung: 26/9026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Delaftale 1 Snerydning på veje
Beschreibung: Delaftale 1: Omfatter udførelse af snerydning på veje i Egedal Kommune på ruterne:Rute - 1.2.15.Rute - 1.2.07.Rute - 1.2.06.Rute - 1.2.03.Rute - 1.2.02.Rute - 1.2.01.Se ruterne på kortet her: CBkort - Egedal kommuneSe dokumenterne, der er uploaded under hovedudbuddet.
Interne Kennung: 26/9026-288537169-0
Los: LOT-0002
Titel: Delaftale 2 Snerydning og glatførebekæmpelse på stier, cykelstier og fortove
Beschreibung: Delaftale 2Omfatter udførelse af snerydning og glatførebekæmpelse på stier, cykelstier og fortove i Egedal Kommune på ruterne:2.1.08.2.1.05.2.1.02.2.1.01.Se ruterne på kortet her: CBkort - Egedal kommuneSe dokumenterne, der er uploaded under hovedudbuddet.
Interne Kennung: 26/9026-288537196-1