555642-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Zakup i sukcesywna dostawa leków różnych oraz leków onkologicznych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i sukcesywna dostawa leków różnych oraz leków onkologicznych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa leków różnych oraz leków onkologicznych, wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzach cenowo – ofertowych – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3.Zamawiający wymaga zaoferowania przedmiotów zamówienia, które: 3.1. spełniają wymagania opisane w Formularzach cenowo – ofertowych, 3.2. spełniają wymagania opisane w SWZ, 3.3. w przypadku produktów leczniczych objętych refundacją - są objęte Ustawą z dnia 12 maja 2011 roku o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych , 3.4. w przypadku oferowanych produktów leczniczych - są dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2025 r. poz. 750), w szczególności na zasadach określonych w art. 3 lub art. 4a tej ustawy, w zakresie, w jakim przepisy te mają zastosowanie. Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania produktów leczniczych dopuszczonych do obrotu na podstawie art. 4 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2025 r. poz. 750). Zamawiający zastrzega sobie prawo żądania od Wykonawcy, na każdym etapie postępowania, przedstawienia dokumentów potwierdzających spełnianie wymagania określonego w pkt 3.4 SWZ, w szczególności decyzje o pozwoleniu na dopuszczenie do obrotu, świadectwa rejestracji lub inne dokumenty wymagane obowiązującymi przepisami prawa, jeżeli okaże się to niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia postępowania. 4 . Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część nr 1÷9 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części od nr 1 do nr 9 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części od nr 1 do nr 9 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta. 6. Termin na złożenie wniosku o wyjaśnienie treści SWZ: 02.09.2026r.
Interne KennungPostępowanie nr 43 ZP.261.13-A.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Guselkumabum
Beschreibung1. Leki różne: Guselkumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 200 mg/20ml fiol.; Guselkumabum roztwór do wstrzykiwań, 100 mg/1ml amp.-strzyk. ; Guselkumabum roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu, 200 mg/2ml wstrzykiwacze/wstrzykiwacz 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: Część nr 1 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 1 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 1 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 31 ust. 1 i art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Szczegóły opisano w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Spesolimabum
Beschreibung1. Leki różne: Spesolimabum roztwór do wstrzykiwań, 150 mg amp.-strzyk.; Spesolimabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 450 mg fiolki 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: Część nr 2 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 2 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 2 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Tremelimumabum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Tremelimumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 300 mg/15 ml fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: Część nr 3 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 3 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 3 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - rADAMTS13
Beschreibung1. Leki różne: rADAMTS13 proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań 500 IU zestaw; rADAMTS13 proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań 1500 IU zestaw. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: Część nr 4 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 4 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 4 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Toripalimab
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Toripalimab koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 240 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: Część nr 5 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 5 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 5 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Adagrasibum
Beschreibung1. Leki onkologiczne: Adagrasibum 200 mg tabl. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: Część nr 6 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 6 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 6 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Peginterferonum alfa-2a
Beschreibung1. Leki różne: Peginterferonum alfa-2a roztwór do wstrzykiwań, 135 µg/0,5 ml; 180 µg/0,5 ml; 90 µg/0,5 ml amp.-strz.po 0,5 ml (+igła) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: Część nr 7 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 7 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 7 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - Belzutifanum
Beschreibung1. Leki różne: Belzutifanum 40 mg tabl. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: Część nr 8 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 8 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 8 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 - Ritlecitinibum
Beschreibung1. Leki różne: Ritlecitinibum kaps.twarde, 50 mg szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: Część nr 9 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Przedmiot zamówienia w zakresie Części nr 9 będzie realizowany w formie sukcesywnych dostaw przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5.2 W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy nie zostanie zrealizowany w całości przedmiot zamówienia w odniesieniu do Części nr 9 Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy. Zmiana terminu obowiązywania umowy nastąpi w drodze pisemnego aneksu podpisanego przez Strony. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze przedłużenia okresu obowiązywania umowy przed upływem terminu, na jaki została zawarta.
Interne KennungCzęść nr 9