See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1 w Suwałkach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1 w Suwałkach, w asortymencie, ilości i o wymaganiach określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo - cenowy. 2. Zamówienie zostało podzielone na 10 części: • Część Nr 1 – Oleje i tłuszcze • Część Nr 2 – Mrożone warzywa, owoce i półprodukty • Część Nr 3 – Produkty zbożowe • Część Nr 4 – Mięso i wędliny • Część Nr 5 – Mleko i produkty mleczne • Część Nr 6 – Ryby • Część Nr 7 – Różne produkty spożywcze • Część Nr 8 – Świeże warzywa i owoce oraz owoce sezonowe • Część Nr 9 – Jaja • Część Nr 10 – Pieczywo 3. Szczegółowy opis i wielkość określony został w załączniku Nr 2 do SWZ. 4. W ramach niniejszej umowy Wykonawca zobowiązuje się do dostarczania towaru na adres: Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Suwałkach, ul. Przytorowa 8, 16 – 400 Suwałki – do magazynu wraz z ich rozładowaniem na własny koszt, środkiem transportu przystosowanym do przewozu danego towaru zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie. Wykonawca gwarantuje dobrą jakość dostarczanego towaru i oświadcza, że dostawy odpowiadają normom sanitarnym i higienicznym przewidzianym dla żywności na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (w szczególności pod kątem stosowania przez wykonawcę zasad systemu HACCP). 5. Szczegółowe wymagania dotyczące warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy stanowiące Załącznik Nr 6 do SWZ. 6. Nazwy własne użyte w opisie przedmiotu zamówienia poszczególnych artykułów, określają typ produktu lub producenta, zostały podane przykładowo, a ich wskazanie ma na celu określenie minimalnych oczekiwanych parametrów jakościowych, a wskazana marka lub nazwa handlowa określa klasę produktu, a nie konkretnego producenta. Zamawiający dopuszcza zastosowanie produktów równoważnych tzn. nie gorszych w zakresie składu surowego niż produkty wskazane w opisie przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 381294-2026
Interne Kennung: SOSW1.26.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Oleje i tłuszcze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 w Suwałkach, w asortymencie, ilości i o wymaganiach określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ– formularz asortymentowo cenowy Część 1 - Oleje i tłuszcze.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Mrożone warzywa, owoce i półprodukty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 w Suwałkach, w asortymencie, ilości i o wymaganiach określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ– formularz asortymentowo cenowy Część 2 - Mrożone warzywa, owoce i półprodukty
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Produkty zbożowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 w Suwałkach, w asortymencie, ilości i o wymaganiach określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ– formularz asortymentowo cenowy Część 3 - Produkty zbożowe
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Mięso i wędliny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 w Suwałkach, w asortymencie, ilości i o wymaganiach określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ– formularz asortymentowo cenowy Część 4 - Mięso i wędliny
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Mleko i produkty mleczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 w Suwałkach, w asortymencie, ilości i o wymaganiach określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ– formularz asortymentowo cenowy Część 5 - Mleko i produkty mleczne
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Ryby
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 w Suwałkach, w asortymencie, ilości i o wymaganiach określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ– formularz asortymentowo cenowy Część 6 - Ryby
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Różne produkty spożywcze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 w Suwałkach, w asortymencie, ilości i o wymaganiach określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ– formularz asortymentowo cenowy Część 7 - Różne produkty spożywcze
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Świeże warzywa i owoce oraz owoce sezonowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 w Suwałkach, w asortymencie, ilości i o wymaganiach określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ– formularz asortymentowo cenowy Część 8 - Świeże warzywa i owoce oraz owoce sezonowe
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Jaja
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 w Suwałkach, w asortymencie, ilości i o wymaganiach określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ– formularz asortymentowo cenowy Część 9 - Jaja
Interne Kennung: Część 9
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Pieczywo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 w Suwałkach, w asortymencie, ilości i o wymaganiach określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ– formularz asortymentowo cenowy Część 10 - Pieczywo
Interne Kennung: Część 10
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck