See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Ełk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Ełk od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2028 r. i ich transport do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami „Eko-MAZURY” Sp. z o. o. z siedzibą w Siedliskach 77, 19 –300 Ełk, w sposób zapewniający bieżący i nieprzerwany odbiór odpadów komunalnych. Przedmiot zamówienia realizowany będzie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności: ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach , zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa warmińsko –mazurskiego na lata 2016 –2022 oraz przepisów prawa miejscowego. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i transport odpadów komunalnych z: 2.1. nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy nw. frakcji odpadów komunalnych: 1) segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów komunalnych (niezależnie od ich ilości): a) szkła, b) papieru, c) tworzyw sztucznych, metali, opakowań wielomateriałowych, d) ulegających biodegradacji ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów, e) popiołu paleniskowego oraz żużlu, f) wielkogabarytowych, w tym mebli i innych przedmiotów użytkowych wystawionych przez mieszkańców, odbiór odpadów: tekstyliów i odzieży, g) zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, h) zużytych opon, i) odpadów resztkowych pozostałych po segregowaniu zgromadzonych w workach, pojemnikach lub kontenerach usytuowanych przy zabudowie jednorodzinnej i wielolokalowej niezależnie od ich ilości, 2) niesegregowanych.
Interne Kennung: KZP.271.3.15.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Ełk od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2028 r. i ich transport do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami „Eko-MAZURY” Sp. z o. o. z siedzibą w Siedliskach 77, 19 –300 Ełk, w sposób zapewniający bieżący i nieprzerwany odbiór odpadów komunalnych. Przedmiot zamówienia realizowany będzie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności: ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2021 r. poz. 888), zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa warmińsko –mazurskiego na lata 2016 –2022 oraz przepisów prawa miejscowego. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i transport odpadów komunalnych z: 2.1. nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy nw. frakcji odpadów komunalnych: 1) segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów komunalnych (niezależnie od ich ilości): a) szkła, b) papieru, c) tworzyw sztucznych, metali, opakowań wielomateriałowych, d) ulegających biodegradacji ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów, e) popiołu paleniskowego oraz żużlu, f) wielkogabarytowych, w tym mebli i innych przedmiotów użytkowych wystawionych przez mieszkańców, odbiór odpadów tekstyliów i odzieży, g) zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, h) zużytych opon, i) odpadów resztkowych pozostałych po segregowaniu zgromadzonych w workach, pojemnikach lub kontenerach usytuowanych przy zabudowie jednorodzinnej i wielolokalowej niezależnie od ich ilości, 2) niesegregowanych.
Interne Kennung: KZP.27.3.15.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen