See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - pasek skórzany do spodni, krawat koloru khaki, pas koloru białego, krawat marynarski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – pasek skórzany do spodni, krawat koloru khaki, pas koloru białego, krawat marynarski. Przedmiot zamówienia obejmuje 4 zadania: Zadanie nr 1 - Pasek skórzany do spodni - w ilości 20 000 szt. Zadanie nr 2 - Krawat koloru khaki - w ilości 20 000 szt. Zadanie nr 3 - Pas koloru białego - w ilości 5 000 szt. Zadanie nr 4 - Krawat marynarski - w ilości 1 400 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 378501-2025
Interne Kennung: 91/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18425000 Gürtel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18423000 Krawatten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Pasek skórzany do spodni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pasków skórzanych do spodni, w ilości 20.000 sztuk, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - Pasek skórzany do spodni
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo: 5 000 sztuk pasków skórzanych do spodni. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Krawat koloru khaki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa krawatów koloru khaki, w ilości 20.000 sztuk, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - Krawat koloru khaki
Haupteinstufung (cpv): 18423000 Krawatten
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo: 4 000 sztuk krawatów koloru khaki. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Pas koloru białego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pasów koloru białego, w ilości 5.000 sztuk, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - Pas koloru białego
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo: 1 000 sztuk pasów koloru białego. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Krawat marynarski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa krawatów marynarskich, w ilości 1.400 sztuk, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - Krawat marynarski
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo: 500 sztuk krawatów marynarskich. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).