2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 150 sztuk zapór przeciwpowodziowych wraz z kontenerami magazynowymi w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych mobilnych zapór przeciwpowodziowych napełnianych wodą o łącznej długości 1500 m, przeznaczonych do zabezpieczania terenów zurbanizowanych na obszarze miasta Wrocławia przed skutkami wysokich stanów wód w rzekach. Ponadto do obowiązków Wykonawcy będzie należał dobór i zakup co najmniej 2 kontenerów przystosowanych do przechowywania kompletnego zestawu zapór. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia przedstawione zostały w Projekcie umowy (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do Projektu umowy.
Interne Kennung: ZP/PN/40/2026/WBZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212383 Schleusentore
5. Los
Los: LOT-0001