555669-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Nutzfahrzeuge – 2026-008 Levering diverse voertuigen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel2026-008 Levering diverse voertuigen
BeschreibungDe Gemeente Gorinchem besteedt de levering aan van diverse voertuigen ten behoeve van de buitendienst. De opdracht omvat de levering van acht voertuigen, verdeeld over vier percelen, bestaande uit elektrische en plug-in hybride lichte bedrijfswagens en werkvoertuigen. De voertuigen worden ingezet voor de uitvoering van gemeentelijke werkzaamheden en vervangen gefaseerd het bestaande wagenpark in 2027. De aanbesteding ziet uitsluitend op de levering van de voertuigen, inclusief aflevering, instructie en garantie. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung2026-008
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1 – Pick-up dubbele cabine chassis (elektrisch)
BeschreibungLevering van vier (4) lichte bedrijfswagens (LCV) in het middelgrote segment, uitgevoerd als pick-up/dubbele cabine chassis met elektrische aandrijving. Inclusief aflevering, instructie en garantie conform aanbestedingsstukken. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelPerceel 2 – Gesloten bus riolering (plug-in hybride)
BeschreibungLevering van één (1) lichte bedrijfswagen in het middelgrote segment, uitgevoerd als gesloten bestelbus voor rioleringswerkzaamheden, voorzien van plug-in hybride aandrijving. Inclusief aflevering, instructie en garantie conform aanbestedingsstukken. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPerceel 3 – Pick-up enkele cabine (elektrisch)
BeschreibungLevering van één (1) pick-up met enkele cabine en open laadbak, behorend tot de categorie lichte bedrijfswagens (LCV), voorzien van elektrische aandrijving. Inclusief aflevering, instructie en garantie conform aanbestedingsstukken. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelPerceel 4 – Kleine bus (plug-in hybride)
BeschreibungLevering van twee (2) lichte bedrijfswagens in het kleine segment, uitgevoerd als kleine bus met plug-in hybride aandrijving. Inclusief aflevering, instructie en garantie conform aanbestedingsstukken. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung4