2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ Dostawa, montaż, uruchomienie systemu wspomagającego pracę Akademickiego Biura Karier dla Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej usługi wdrożenia systemu do Biura Karier, obejmującej opracowanie analizy przedwdrożeniowej, dostawę licencji na oprogramowanie, dostawę platformy sprzętowej, instalację, konfigurację, parametryzację, uruchomienie Systemu oraz przekazanie go do eksploatacji zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: KAI.260.21.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001