See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling leverancier - plaatser van los en vast meubilair - ontwikkeling van een welzijnshuis en reorganisatie van het onthaal
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Aanstelling leverancier-plaatser voor los- en vast meubilair - Ontwikkeling van een Welzijnshuis en reorganisatie van het Onthaal. Toelichting: Programma: Op de gelijkvloers van het administratief centrum de Vuurmolen is 20 jaar geleden het onthaalconcept uitgewerkt. Ondertussen zijn de behoeftes anders geworden en zijn extra functies toegevoegd. Om al deze diensten te verenigen dient er nagedacht te worden over een nieuw concept alsook de ruimtelijke invulling hiervan. De Vuurmolen is een beschermd gebouw in het centrum van Overijse. Het ontwerp dient opgemaakt te worden met de gepaste aandacht en respect voor de architectuur van het gebouw. We kiezen ervoor om ons te beperken tot een herinrichting van de gelijkvloers met minimale aanpassingen aan de technieken. Welzijnshuis Overijse telt heel wat zorg- en welzijnsdiensten op haar grondgebied. Deze diensten zijn echter op diverse plaatsen gelokaliseerd binnen de gemeente. Dit maakt het voor de burger niet altijd even duidelijk waar hij terecht kan met zijn vraag. Het lokaal bestuur van Overijse wil hierop inspelen en wil de dienstverlening op het gebied van welzijn, gezondheid en zorg toegankelijker maken voor de burger. Om een antwoord te bieden op de specifieke toegankelijkheidsproblemen in de dienst- en hulpverlening in Overijse, zullen de verschillende welzijnsdiensten geïntegreerd worden op één locatie in een groter sociaal huis namelijk het Welzijnshuis. Daarbij zal een intense samenwerking met andere partners binnen het welzijns- en zorgveld ontwikkeld worden en zal het Welzijnshuis het instrument zijn om welzijn en zorg bij de burger te brengen. Naast de samenwerking met partners op aanbodniveau is het ook van belang om dit aanbod overzichtelijk en duidelijk te maken naar de burger toe. Het Welzijnshuis wil een ‘open huis’ zijn voor iedereen waar niet enkel professionelen, maar ook inwoners (oud en jong) elkaar in kleine groep kunnen ontmoeten. Het open huis staat voor het aangaan van een actieve dialoog met buurt en gemeenschap, het uitbouwen van een sociaal netwerk met andere partners in het welzijnsveld en vrijwilligers. Met veel externe partners wordt een continu proces nagestreefd van inspraak en afstemming zodat een multidisciplinaire samenwerking ontwikkeld wordt. Huis van het Kind Overijse heeft momenteel geen fysiek Huis van het Kind. Het Huis van het Kind Druivenstreek bestaat enkel uit contact- en antennepunten en een website, die een beeld geeft van het netwerk en zijn activiteiten. Het Huis van het Kind zal ondergebracht worden in het Welzijnshuis. Het is een lokale info- en ontmoetingsplaats waar ouders terechtkunnen met al hun vragen rond opvoeding en opgroeien. Verschillende diensten, zoals het consultatiebureau van Kind en Gezin, zullen een aanbod hebben in de fysieke locatie. Door het Huis van het Kind een plaats te geven in het Welzijnshuis, wordt het een plek die voor iedereen bereikbaar is en waar zowel jong en oud elkaar kunnen ontmoeten. Het Welzijnshuis is geen statisch gegeven, maar is voortdurend in ontwikkeling. Het is een huis dat voortdurend in beweging is en bijgestuurd moeten worden. Drie belangrijke pijlers voor een goed Welzijnshuis zijn: toegankelijkheid, een goede samenwerking tussen verschillende diensten en outreachend werken. Algemeen onthaal Om de verschillende diensten in het administratief centrum de Vuurmolen te bereiken, zijn er diverse wegen. Eén daarvan is het fysieke onthaal op de gelijkvloers. Hier zal een onthaalmedewerker je naar de juiste dienst kunnen verwijzen en kunnen de betreffende diensten hun klanten ook ontvangen. Het gaat hier over een bestaande toestand waar de diensten hun klanten momenteel in hun kantoorruimte ontvangen. We wensen te evolueren naar een onthaalruimte in het grotere geheel van de gelijkvloers. Ons administratief centrum bevat verschillende types van werkomgevingen die elk in een passende verhouding met elkaar dienen gebruikt te worden. De medewerkers dienen de mogelijkheid te hebben de best passende werkomgeving te gebruiken in functie van de activiteiten en teamsamenstelling. Gemeente Overijse zoekt niet alleen een partner die kantoormeubilair kan leveren, maar bovenal een partner die samen met ons vorm wil geven aan de kantoorinrichting die niet louter de visie van Gemeente Overijse vertaalt maar tevens ook Gemeente Overijse aanvoelt. Met het “Gemeente Overijse gevoel” bedoelen we: − Met focus op zorg waarbij we, naast de zorg die we voor onze cliënten hebben, ook voldoende zorg geven aan onze medewerker en hun werkplek. Hierbij willen we voldoende aandacht schenken aan ergonomie, akoestiek, privacy, ventilatie, enzoverder. − Met focus op de mens waarbij we willen streven naar een warme uitstraling die zorg uitdraagt en waarin ideeën kunnen groeien. De kantoorinrichting speelt in op de individuele (professionele) noden en helpt onze organisatie in het bereiken van de meest optimale resultaten. Plaats van dienstverlening: Administratief Centrum Vuurmolen, Begijnhof 17 te 3090 Overijse De aanbestedende overheid ziet erop toe dat deze opdracht wordt uitgevoerd met inachtname van de anti-discriminatiewetgeving.
Interne Kennung: PPP01O-1301/6180/2026112
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026112_1