2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie Systemu Pom-CMC oraz Infrastruktury Sprzętowej dla Systemu Pom-CMC w ramach projektu „Pomorskie Centrum Medycyny Cyfrowej”, wraz z przygotowaniem gotowości integracyjnej do przyszłej wymiany danych z zewnętrznym Systemem Biobanku dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i wdrożenie rozwiązań dla RCMC w ramach projektu Pom-CMC – obejmujące: (Zadanie 1a) System Pom-CMC wraz z integracjami, (Zadanie 1b) Infrastruktura Sprzętowa dla Systemu Pom-CMC– wraz z wymaganiami integralnymi Zamawiającego, o parametrach zgodnych z załącznikiem nr 2 do SWZ w tym: Zadanie nr 1a - Dostawa i wdrożenie Systemu Pom-CMC z integracji z innymi systemami zamawiającego (on‑prem) wraz ze szkoleniami, dokumentacją i utrzymaniem. Zadanie nr 1b - Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowej (serwery, storage, SAN/LAN, wirtualizacja, backup) zgodnie z OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment oraz ilości podano w załączniku nr 1, 2 oraz 5 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia jest finansowany w ramach projektu „POMORSKIE CENTRUM MEDYCYNY CYFROWEJ - umowa nr 2023/ABM/02/00016-00 z Agencją Badań Medycznych o dofinansowanie Projektu na tworzenie i rozwój Regionalnych Centrów Medycyny Cyfrowej.
Interne Kennung: D25M/251/N/41-63rj/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione, ponieważ prowadzenie całego postępowania wraz ze składaniem ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72265000 Software-Konfiguration, 72266000 Software-Beratung, 48820000 Server, 30233100 Computerspeichereinheiten, 32420000 Netzausrüstung, 48821000 Netzwerkserver, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001