2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPŠ Otrokovice – Pořízení vybavení jídelny a dílen – Dodávka a montáž nábytkového vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž nového, nepoužitého a plně funkčního nábytkového vybavení – školního nábytku a vybavení v budovách zadavatele. Součástí plnění je zejména dodávka, doprava do místa plnění, vykládka, montáž, kompletace, instalace, rozmístění vybavení do prostor určených zadavatelem, odvoz a ekologická likvidace obalových materiálů a uvedení dodaného vybavení do stavu způsobilého k řádnému užívání. Pro realizaci této veřejné zakázky bude uzavřena smlouva s jedním dodavatelem. Veškeré dodávané výrobky musí splňovat požadavky stanovené obecně závaznými právními předpisy, technickými normami a bezpečnostními předpisy platnými na území České republiky a Evropské unie. Veškeré použité materiály musí být zdravotně nezávadné, vhodné pro použití ve školním prostředí a musí splňovat požadavky příslušných právních předpisů vztahujících se k bezpečnosti výrobků. Hrany, rohy a ostatní konstrukční části nábytku musí být provedeny tak, aby minimalizovaly riziko úrazu při běžném používání. Detailní popis předmětu a podmínek plnění veřejné zakázky je uveden v návrhu Obchodních podmínek – Návrh smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace) a v soupisu dodávek a prací (příloha č. 5 zadávací dokumentace). Podkladem pro vypracování nabídky je soupis dodávek a prací včetně výkazu výměr a další dokumenty, které jsou nedílnou součástí této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ/2026/03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v obchodních podmínkách, které jsou součástí zadávací dokumentace.