555717-2026 - Ergebnis
Tschechien – Systemberatung und technische Beratung – Rámcová dohoda na poskytování poradenských služeb pro projekty rozvoje autonomní mobility Karlovarského kraje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na poskytování poradenských služeb pro projekty rozvoje autonomní mobility Karlovarského kraje
BeschreibungPředmětem rámcové dohody je zajištění provádění poradenské činnosti ve vztahu k projektům rozvoje autonomní mobility Karlovarského kraje zadavatelem. Předmět plnění je blíže specifikován v závazném vzoru rámcové dohody, který tvoří Přílohu č. 3 této zadávací dokumentace. Konkrétní předmět plnění pak bude specifikován v jednotlivých dílčích objednávkách, a to v souladu s obecným vymezením předmětu plnění provedeným v rámcové dohodě.
Interne Kennung02/ORN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73220000 Beratung im Bereich Entwicklung, 79140000 Rechtsberatung und -auskunft
5. Los
LosLOT-0001