555735-2026 - Wettbewerb
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa dróg wojewódzkich nr 432 oraz 436 obwodnica m. Śrem – etap III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa dróg wojewódzkich nr 432 oraz 436 obwodnica m. Śrem – etap III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: "Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa dróg wojewódzkich nr 432 oraz 436 obwodnica m. Śrem – etap III". Przedmiot zamówienia nazywany jest w dalszej treści niniejszej Instrukcji dla Wykonawców „przedmiotem zamówienia” lub „projektem”. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych i wariantowych. Zamawiający wskazuje, że nie dokonano podziału zamówienia na części ze względów technicznych, organizacyjnych, ekonomicznych i celowościowych. Szczegółowe wytyczne techniczne do opracowania dokumentacji projektowej określone są w Tomie III SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: "Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa dróg wojewódzkich nr 432 oraz 436 obwodnica m. Śrem – etap III". Szczegółowe wytyczne techniczne do opracowania dokumentacji projektowej określone są w Tomie III SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy