555752-2026 - Wettbewerb
Polen – Antivirensoftwarepaket – Zakup licencji oprogramowania antywirusowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup licencji oprogramowania antywirusowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania antywirusowego na 2500 stacji roboczych na okres 24 miesięcy od dnia aktywacji.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.